Ремонт ювелірних виробів

             Майже кожен з нас має улюблені прикраси, цінність яких не завжди залежить від розміру, маси і проби металу. Найчастіше люди цінують пам'ять, пов'язану з ними - подарунок на пам'ятний день, коштовність, отриману в спадок. Або ж дійсно дорогі речі, з якими власнику важко розлучитися. А іноді і зовсім нехитрі, але такі, які підходять нам ідеально, і ми не хочемо змінювати їх ні на що інше.

           Час надходить з речами безжально, і дорогі для вас прикраси ламаються і псуються, тьмяніють і дряпаються. Якщо річ дорога для господаря, душа наполегливо відмовляється вважати її ломом. Що ж робити? Лагодити, звичайно!

 

       

          Київський ювелірний завод «РТМ» (раніше «Ремточмеханіка») - це не просто заклад по ремонту ювелірних виробів. Найстаріший в Києві ювелірний завод з 1968 року тримає професійну марку, і навряд чи знайдеться киянин, який не чув би про нього, або навіть не користувався його послугами.

          Тому що є три причини ремонтувати ювелірні вироби у нас.

1. Ми досвідчені. Десятки років ми ремонтуємо вироби будь-якої складності.

2. Ми ремонтуємо все.

3. Ми ремонтуємо швидко, якісно і за зрозумілі гроші.

             Пайка ланцюгів і браслетів, полірування кілець, зміна розміру прикрас, ремонт застібок сережок і ланцюжків, все буде зроблено швидко і на совість. Якщо проблема невелика, наприклад, поламалася застібка сережки, ремонт буде зроблений в секції дрібного ремонту в торговому залі «РТМ», прямо у вас на очах.

             Більш складний випадок потребують ремонту на заводі, який знаходиться в тій же будівлі. При цьому просимо врахувати: наш ювелірний завод - це не невелика ремонтна майстерня, він має в своєму розпорядженні обладнанням і кадрами, здатними провести ремонт будь-якої складності.

              Ще раз про наші переваги:

    - Профільна спеціалізація майстрів-ювелірів і значний робочий стаж

    - Чесні ціни

    - Постійні знижки на ряд послуг

    - Професійні консультації

    - Ремонт виробів в присутності замовника

             Наостанок, хотілося б застерегти вас від спроб самостійного ремонту. Може бути, у вас щось і вийде, може бути і немає, але тільки майстер зможе провести ремонт так, що сліди ремонту неможливо буде виявити, а виробі нічим не буде відрізнятися від нового. І запам'ятайте: «не так складно лагодити, як перечінівать».

            Так що не роздумуйте та приносьте ваші улюблені прикраси до нас в ремонт.

            Детальніше за телефонами: +380 44 248 65 69, +380 66 375 49 41