Цікаве

Вибір ювелірної прикраси завжди непроста справа. Питання не тільки в почутті прекрасного - кожен раз, купуючи коштовність, Ви робите інвестицію. Ювелірні прикраси мають цінність, і придбання їх - відповідальне рішення. Виходить, чим більше знаєш - тим вірніше вибір.

 

Ми завжди довіряємо смаку наших покупців, але, тим не менш, ми готові розповісти про професійні тонкощі ювелірної справи, особливості та властивості дорогоцінних каменів і металів. Адже це і корисно, і цікаво.

 

На нашому сайті постійно працюють три  рубрики про корисне і цікаве: «Наші прикраси», «Про коштовності» і «Корисні поради».

 

НАШІ ПРИКРАСИ

 

Наші прикраси, які ми пропонуємо в торговому залі РТМ, завжди мають свою історію, загадку або особливість. Це дуже важливо для нас - прагнути до унікальності кожного виробу, адже розуміння краси у кожного своє, і загального рівняння, «формули краси» не існує.

 

Тому в розділі «Наші прикраси» ми розповідаємо не тільки про властивості виробів - вазі і пробі золота, кількість і склад каменів, але намагаємося уявити виріб так, як воно саме могло б розповісти про себе - якби вміла говорити.

 

Ми відчуваємо особисте ставлення до кожного кільця, сережці або кулона, створеному руками наших майстрів, і хочемо донести до вас, наших читачів це почуття - адже по-справжньому улюблена прикраса завжди єдине і неповторне, і емоційна прив'язаність до прикраси іноді важливіший від його вартості.

 

ПРО КОШТОВНОСТІ

Розділ "Про коштовності" містить розповіді про видатні прикраси, властивості дорогоцінних каменів, відмінності і подібності між ними, а також про історію походження прикрас. Сподіваючись не тільки допомогти Вам у виборі, але і розважити, ми зробили цей розділ максимально доступним для розуміння, і не вимагає спеціальних знань в ювелірній справі, мінералогії та історії.

Намагаючись охопити всю історію прикрас, від сучасних обручок до древніх підвісок, ми хочемо зробити відвідування сайту РТМ для Вас корисним і цікавим.

Вас чекають забавні і повчальні історії про прикраси, які можна знайти на цій сторінці  http://www.rtm-zoloto.com.ua/interesnoe/o-dragotsennostyakh

 

КОРИСНІ ПОРАДИ 

 

Розділ «Корисні поради» більше заснований на корисній інформації, ніж на розважальній. Хоча і нудним його назвати не можна, тому що в будь-який повсякденній  інформації ми намагаємося знайти щось цікаве. Догляд за прикрасами, способи підбору розміру ювелірних виробів, консультації по пробам металів, підказки за значенням і символіці виробів - все ми зібрали в цьому розділі.

 

Тут Ви знайдете статті про способи плетіння ланцюгів, типах застібок для сережок, розмірах кілець і довжині ланцюгів і інше.

 

 
 

Розділ постійно оновлюється, і в нього теж запрошуємо заходити частіше, щоб бути в курсі новин та цікавої інформації. А знаходиться він тут: http://www.rtm-zoloto.com.ua/interesnoe/poleznye-sovety

Запрошуємо Вас відвідати наші інформаційні рубрики: «Новини», «Про коштовності», «Корисні поради», «Музей». Ми уважно готуємо і оновлюємо їх для вас, намагаючись зробити ваш вибір прикрас  усвідомленим і приємним.