Торговельний зал

Наш торговельний зал - це понад 10 000 ювелірних прикрас. Київ, вул.В. Липківського (Урицького), 1.

 

«Товар обличчям» - перше правило при продажу, яке дотримуватися далеко не просто. Ти або розгублено опиняєшся перед широким вибором, ризикуючи помилитися, або залишаєшся без вибору, купуючи те, що є. Особливо це стосується ювелірних виробів. Невеликих, але дорогих речей, вартість яких становить не тільки матеріал, але і праця майстра.

 

Чи можна уявити собі супермаркет прикрас? Місце, де очі розбігаються від великої кількості красивих речей, але кожне з них є унікальним, його якість гарантована, а вартість розумна?

 

Таке можливо тільки в одному випадку - якщо це торговий зал ювелірного заводу. Чим коротше шлях прикраси з майстерні до вітрини, тим нижче його ціна і вище якість. Саме тому працює Торговий Зал заводу ювелірних виробів «Ремточмеханіка», який знаходиться за адресою: Київ, вул. В. Липківського (Урицького), 1

 

Золоте колечко, що лежить на вітрині, ще вчора плавилося в тиглі, дорогоцінний камінь Граніт ювелір, а ланки ланцюга дбайливо збиралися майстром, одне за іншим. Ми пропонуємо покупцям тільки такий товар, за який впевнені, який створений нашими майстрами.

Ми пишаємося своєю роботою. Навіть якщо ви просто зайдете подивитися на наші вироби, розкладені на вітринах - значить, ми працювали не даремно.

 

Ми ведемо свою історію від 1968 року, коли кожен виріб прикрашалося клеймом із зіркою і пробою. І продовжуємо дотримуватися колишні традиції якості. Довіра покупця, заслужене нами за десятиліття роботи, ми оцінюємо дуже високо. Тому прагнемо врахувати всі - якість виробів, кваліфіковану пораду і повагу особистого смаку.

 

У торговельному залі РТМ створені всі умови для комфортної покупки прикраси - починаючи від спеціального освітлення залу, що дозволяє детально розглянути коштовність у всіх її аспектах, і закінчуючи місцем, де можна залишити дитину, поки батьки будуть зайняті вибором прикрас.

У торговельному залі працює кафе з відмінним вибором кави та напоїв, і можна посидіти з чашкою капучіно, втомившись від різноманітності блискучих коштовностей. Для нас немає дрібниць. Важливо все - про досконалості ювелірного виробу до аромату кави.

 

А головне - це найширший вибір прикрас, який ви насилу знайдете в іншому місці. Тому що ми продаємо те, що створюємо самі, а створювати наші майстри вміють все.

Сором'язлива дівчина, яка обирає сережки на свій випускний, збентежений хлопець у пошуках обручок, солідний чоловік підбирає перстень, поважна дама, приміряє намисто - кожен знайде для себе те, що він шукає.

 

І навіть якщо річ не зовсім підійде - ми можемо поправити її особисто для вас, у вашій присутності, в відділі ремонту Торговельного  Залу. Або навіть створити на замовлення, враховуючи ваші побажання і розуміння краси.

Придбання кожної прикраси важливо для нас, як визнання таланту і натхнення наших майстрів. Кожна обрана вами коштовність - це комплімент. Мистецтву нашого майстра, компетентності нашого продавця, увазі нашого адміністратора.

 

Але і ми вимогливі до покупця. Нам недостатньо просто продати прикрасу. Ми хочемо, щоб ви полюбили його. Щоб воно стало пам'ятним і дорогим для душі.

І тоді ми розуміємо - наша праця, дійсно, наповнений змістом і красою.

Контакти: +380 44 248 65 69, +380 66 375 49 41