Про компанію

            Ювелірний завод «Ремточмеханіка» (зараз  ювелірний завод «РТМ») був створений в 1968 році. Перший час завод виконував виключно послуги з ремонту різної побутової техніки та ювелірних виробів. Надалі підприємство було забезпечене спеціалізованими верстатами і обладнанням для виготовлення ювелірних виробів.

           

             У столиці Радянської України не було жителя, який ніколи не користувався послугами фахівців Ремточмеханіка. Від примуса до запальнички, від швейної машинки до годинника - все це було можна тут  відремонтувати. Саме тому перед робочим днем ​​тут шикувалися величезні черги людей, в руках кожного з яких був дорогий йому предмет побутової техніки радянських часів.

 

 

         Ювелірне виробництво від первинної плавки до остаточної поліровки завжди базувалося безпосередньо на території заводу, що давало великі можливості по виготовленню виробів на замовлення.  На Ремточмеханіці завжди можна було зробити виріб за особистим ескізом або щось вподобане з фірмового каталогу.

        У ті ж радянські часи з'являється послуга з обміну брухту золотих виробів на нові з доплатою за роботу з виготовлення. А так як більшість радянських громадян використовувало золото виключно в якості прикрас, то така послуга користувалася величезним попитом.

    На сьогоднішній день ювелірний завод «РТМ» повністю зберіг спеціалізацію, трудовий колектив і традиції. Саме тут кожен може:

  • придбати або замовити ювелірний виріб;

  • отримати новий виріб в обмін на лом золота;

  • виконати ремонт будь-якої складності ювелірних виробів;

  • відремонтувати як механічні, так і електронні годинники;

  • провести гравіювання виробів;

  • перевірити метал на предмет вмісту золота.

 

 

 

Чекаємо вас в нашому торговому залі!